مشاهده RSS Feed

فدک

گریم جالب حدیث فولادوند در فیلم ثثل و راز صندوقچه

امتیاز ها: 1 رای ها, 5.00 متوسط.
خبرگزاری فارس: حدیث فولادوند و علی ابوالحسنی‌ در کنار علیرضا خمسه و مهران احمدی در فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» ایفای نقش می‌کنند.به گزارش قمیا و به نقل از خبرنگار سینمایی فارس، حدیث فولادوند به همراه علی ابوالحسنی و غزل ذوالفقاری در فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» به کارگردانی وحید گلستان‌، تهیه‌کنندگی سعید هاشمی ‌و با گریم‌هایی متفاوت حضور خواهند داشت.بنا بر این گزارش، حدیث فولادوند در این فیلم نقش «حبه‌ انگور»، علی ابوالحسنی در دو نقش «دایی شنگول» و «دایی منگول» و غزل ذوالفقاری نیز نقش «تتل» را ایفا خواهند کرد.
فولادوند در فیلم‌هایی چون «دست‌های آلوده»، «مارال»، «مسافر ری»، «غزل» و... و همچنین ابوالحسنی نیز‌ در فیلم‌هایی چون «مانی و ندا» و «نامزد آمریکایی من» حضور داشته‌اند.
پیش‌تر حضور علیرضا خمسه و مهران احمدی در این فیلم قطعی شده بود.
فیلمنامه فیلم «تتل و راز صندوقچه» به طور مشترک توسط وحید گلستان و منصور غلامی نوشته شده است.
فیلمبرداری این فیلم طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در شمال کشور و منطقه تنکابن، اواخر هفته جاری آغاز می‌شود.

این فیلم که در ژانر کودک و با فضای فانتزی است، در شهرهای تهران، تنکابن، رامسر و چابهار فیلم‌برداری خواهد شد.
موضوع این فیلم درباره بزغاله‌ای است که با اشتباه خود موجب بروز یک سری مشکلات برای خود و دیگران می‌شود و تنها کسی که می‌تواند این مشکلات را برطرف کند خودش می‌باشد.
فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» که به صورت رئال و انیمیشن تولید می‌شود اولین همکاری مشترک بنیاد سینمایی فارابی و وزارت آموزش و پرورش پس از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

Submit "گریم جالب حدیث فولادوند در فیلم ثثل و راز صندوقچه" to Digg Submit "گریم جالب حدیث فولادوند در فیلم ثثل و راز صندوقچه" to del.icio.us Submit "گریم جالب حدیث فولادوند در فیلم ثثل و راز صندوقچه" to StumbleUpon Submit "گریم جالب حدیث فولادوند در فیلم ثثل و راز صندوقچه" to Google

نظرات

 1. فرشته آواتار ها
  این که عکس بی آرایششه
 2. مهندس آواتار ها
  شکل روحه
 3. alireza آواتار ها
  واقعا گریم چه میکنه
 4. حسین آواتار ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط alireza
  واقعا گریم چه میکنه
  چیکار میکنه
 5. MUSH MUSHI آواتار ها
  جالب بید
 6. سزار آواتار ها
  قیافشون
 7. Amir91 آواتار ها
  آقا ببخشید فکر کنم ژانر فیلم ترسناکه بچه ها نباید ببینن. 18+..........