حدود یه ماه و خورده ای در کنار شما بچه های گل انجمن بودم
روزای خیلی خوبی بود
خیلی خوش گذشت
از مهندس واقعا ممنونم که محیط خیلی خوب و زیبایی رو ایجاد کردن
از شادی خانوم خیلی ممنونم به خصوص به خاطر پست های مفاهیم قرآنی که آموزنده بودن
منبر آنلاین حاجی گرینف که دوست داشتم شرکت کنم ولی دیر رسیدم موقعی عضو شدم که منبر تموم شده بود
مسابقه حل جدول نازیلاخانوم که هیچ وقت نتونستم حلش کنم( چون اهل قم نبود و سوالات مربوط به قم رو بلد نبودم ) به خاطر همین شرکت نمی کردم سنگین تر بودم یا مطالب وبلاگ شون که کوتاه ولی جالب و با حال بودن و همین طور از سوالات قشنگشون توی صندلی داغ و اون سوال جوراباتو کی میشوره؟
گفتم صندلی داغ یاد آقای سپه راد بخیر که اجازه دادن چند روزی رو این صندلی باشم تا کباب بشم بلکه بچه خوبی بشم
مطالب وبلاگ بانوی شرفی بخیر به خصوص کرکرآباد شون که خیلی با مزه بودن
و همین طور ما بقی بچه های سایت : آقا علیرضای گل ، مینای عزیز، پرنیان مهربون و
غریب آشنا که فک کنم از دستم ناراحت شدن اونم به خاطر هم نامی و عضویت تقریبا هم زمان که کاملا تصادفی بود و یه دو تا شوخی ساده که کرده بودم ( به خصوص در صندلی داغ) امیدوارم که منو ببخشن

از شما بچه های سایت که در طرح ختم قرآن و ختم صلوات شرکت کردین خیلی ممنونم به خصوص از شادی خام و بانو ی شرقی و حاجی گرینف و ...
هر چند دوست داشتم که تا آخر ماه رمضان هفت تا ختم قرآن انجام بشه
و یا هفتاد هزار تا صلوات فرستاده بشه
ولی چه کنم که این طر ح ها با ایام امتحانات برابر شدن و بچه ها نتونستن درست شرکت کنن

خب به هر حال از تموم اعضای سایت اعم از مدیران و کاربران فعال و دیگر اعضاء می خوام
که اگر تو این مدت از من بدی یا شوخی نا مناسب یا هر چیز دیگه ای که باعث ناراحتی شون شده باشه
منو از صمیم قلب ببخشن و حلال کنن

و اما یه حرف بزنم به عنوان سخن آخرم
تا می تونید برای تعجیل فرج یوسف زهرا دعا کنین
اگه براتون ممکنه روزانه حداقل فقط ده صلوات اگه نمی تونیدفقط پنج صلوات و اگه بازم نمی تونید حداقل یه صلوات بفرستین
این رو مطمئن باشین که با این کار در حقیقت برای خودتون دعا کردین چون محاله که شما برای مهدی زهرا دعا کنین ولی حضرت زهرا برای شما دعا نکنه

پس ازتون می خوام که برای تعجیل فرج حتما دعا کنین و صلوات بفرستین

اللهم عجل لولیک الفرج

همان غریبه که قلک نداشت خواهد رفت
و کودکی که عروسک نداشت خواهد رفت
...
.
.
.
تمام آنچه ندارم نهاده خواهم رفت
پیاده امده بودم پیاده خواهم رفت

خب دیگه کم کم برم ولی چون دل کندن از این سایت و از اعضای اون برام سخته تا نیمه شعبان میام و بعدش با قمیا خدا حافظی می کنم