سلام عرض میکنم خدمت تمامی همسنگران و مهدی یاوران عزیز و مبارزان عرصه جنگ نرم و همچنین میلاد با سعادت منجی عالم بشریت ،مولای عاشقان رو خدمت شما تبریک عرض میکنم

دردِ تو را به تنهایی نمی‏کشم که تمام سنگریزه‏های زمین، منتظر گام‏های تواَند تا کوه شوند و پرچم تو را در اوج عشق خود برافرازند و آن وعده محتوم، چه نزدیک است؛ اگر عاشق باشی

با تلاش بسیار دوستان در این چند ماه ، از پیدا کردن مستند تا ترجمه و زیرنویس گرفته تا اپلود مستند امروز مفتخریم که اولین مستند ترجمه شده توسط "گروه پیروان موعود " رو تقدیم به ساحت مقدس حضرت بقیه الله و شما مهدی یاوران عزیز کنیم .

این مستند در راستای اهداف گروه (صیهون ستیزی و مبارزه با هر گونه حرکت شیطانی) و در راستای اگاهی مردم ترجمه شده است و البته به عنوان اولین کار و تجربه ترجمه پیروان موعود میباشد که بسیار قوی کار شده است

امید است که مورد قبول حضرت بقیه الله و شما یاوران حضرت باشد

در اخر هم تشکری ویژه از دوستانی که نام شان رو اعلام میکنم تشکر میکنیم که ما رو در تهیه این مستند یاری کردند
================================================
برای دانلود کلیک فرمایید

{دانلود قسمت اول مستند}
rodfile.com/pk87h3qgmasw

{دانلود قسمت دوم مستند}
rodfile.com/p2ywutfsjgii

{دانلود قسمت سوم مستند}
rodfile.com/ishllmtu8tjr

{دانلود قسمت چهارم مستند}
rodfile.com/gfycmm2dew9s
=-=-=-=-=-=-=-=
این مستند محصول سال 2007 و به کارگردانی آلکس جونز میباشد

مستند طوفان ترور نشان میدهد که چگونه دولت ایالات متحده ی امریکا در وقایع تروریستی در سراسر دنیا تاثیرگذار بوده و برای رسیدن به مقاصد سیاسی چه اقداماتی را انجام داده است.

این مستند نگاهی تاریخی و مستند به حوادثی چون قضیه ی کودتاي سازمان سيا در ايران (عمليات آژاکس 1953) ، حادثه ی خلیج تونکین، عملیات گلادیو و حادثه ی یازده سپتامبر دارد و به ردپای امریکا در همه ی این موارد اشاره می کند.

در اين فيلم نشان داده خواهد شد که چه قدرتی پشت حوادث تروریستی قرار دارد و و چه کسي از تماشای نمايش تيره ي جنگ هاي مدرن سود مي برد.
مستند طوفان ترور به اين سوال پاسخ خواهد داد که : آيا مردم مي دانند که آن ها چگونه کنترلشان مي کنند؟ و چگونه ماشين تبليغاتي نوين رسانه ای مغز آنها را شست و شو مي دهد.

===========================================

کاری از گروه پیروان موعود
forum.p313.ir